Рейдери захоплюють охоронну зону ботанічного парку Гришка


Двохсотметрова охоронна зона Національного ботанічного парку ім.В.Гришка є ласим шматком для забудовників і рейдерів.

Про це в Facebook повідомляє спільнота SaveKyiv, передає KievBlog.

Активісти повідомляють, що на цей раз одноповерховий будиночок придбаний вже немолодим киянином у 1985 році на вулиці Мічуріна, 34 став полігоном для рейдерських змагань.

Суть конфлікту полягає в тому, що спадкоємці не встигли оформити права на ділянку і без їхнього відома у 2015 році почалось захоплення, розподіл та фіктивний продаж будинку на трьох нових власників і спроба провести все з оформленням ділянок через пленарне засідання Київради 6 лютого 2020 року.

Справжні власники подали заяви і було відкрите впровадження, на нерухомість було накладено арешт.

В Єдиний реєстр досудових розслідувань ця справа потрапила по Печерському району 7 лютого 2018 року по факту підроблення договорів купівлі-продажу.

Однак це не завадило в листопаді і грудні 2019 року Постійній комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування виносити на розгляд три договори з оформлення земельних ділянок новими власниками.

Таким чином, Головне Управління Національної Поліції у м. Києві залишається у ролі спостерігача, а Департамент земельних ресурсів Київської міської ради, і сама КМДА проявляють злочинну бездіяльність.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

ЖК "Struetinsky Residence" - незаконна забудова під виглядом реконструкції

Біля Софійського собору, на старому фундаменті, побудують житловий квартал