Біля Софійського собору, на старому фундаменті, побудують житловий квартал

Біля Софійського собору, на старому фундаменті, побудують житловий квартал

На пустирі, розташованому прямо під стінами Софійського собору, де проводять археологічні дослідження, відновлять будинок Георгія Нарбута і побудують житловий квартал.

Як розповіли проектувальники (проектом займається архітектурне бюро VIHAREV), об'єкт знаходиться в охоронній зоні ЮНЕСКО, він регулюється особливими правилами забудови і тут заборонено нове будівництво.


Читайте також: Територію біля пам'ятника національного значення пропонують забудувати висотками

Але на цій ділянці досі залишилися фундаменти дореволюційних будинків, які були колись знесені, подекуди збереглися і внутрішні фасади. Таким чином, можна відновити ці будинки, видозмінивши їх.

Максимальна висотність становить 18 метрів, або шість поверхів. Замовник погодився ще зменшити її, щоб для сусідніх будинків зберігся вид на Софію.

Читайте також: Будинок на Пейзажній алеї реконструюють під посольство Японії

Тут заплановано будівництво клубного будинку. Його обриси повністю повторюють квартальну забудову, яка відображена тут в плані Києва 1925 року. І він буде різної висоти - від двох до чотирьох поверхів.

Що стосується конкретних проектів, то зараз опрацьовуються два варіанти цього будинку. Обидві пропозиції будуть винесені на містобудівну раду.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

ЖК "Struetinsky Residence" - незаконна забудова під виглядом реконструкції

Рейдери захоплюють охоронну зону ботанічного парку Гришка